Koç Emekli Vakfı – Koç Holding A.S.

Koç Emekli Vakfı mobil uygulaması ile Vakıf duyurularına, birikim bilgilerinize, finansman yardımı bilgilerinize ve emeklilik durumunuza anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden ulaşabileceğiniz mobil uygulamamızı kullanmak için Koç Emekli Vakfı’na üye olmanız yeterli. Uygulamaya TC Kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilir, tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Şifreniz yoksa veya unuttuysanız giriş ekranındaki “Şifre Al / Şifremi Unuttum” bağlantısını kullanarak şifrenizi anında alabilir, sisteme kayıtlı GSM numaranıza gelen doğrulama kodu ile güvenli olarak giriş yapabilirsiniz.

Uygulamamızla, Duyurular ekranından Vakıf duyurularına erişebilirsiniz.
Vakıf ve BES (İGES) birikimlerinizin tüm detaylarına ulaşabilir; fon dağılımını grafik olarak görüntüleyebilirsiniz.
Finansman yardımı ekranından alabileceğiniz finansman yardımlarını görebilir, kullanmakta olduğunuz finansman yardımına dair tüm detayları takip edebilirsiniz.
Emeklilik ekranından emeklilik kriterlerini karşılama durumunuzu görebilirsiniz. Vakıf’tan emekli aylığı alan üye statüsündeyseniz, aylık maaş bilgilerinizi ve kalan haklarınızın durumunu inceleyebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular ekranından Vakıf ile ilgili çeşitli konulardaki soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Bilgilendirme Videoları ekranından Vakıf tanıtım videolarını izleyebilirsiniz.
Kişisel Bilgiler ekranından sistemimize kayıtlı adresinizi, telefon numaranızı ve e-posta adresinizi görüntüleyebilir; güncelleyebilir veya değiştirebilirsiniz.
Vakıf Mobil Uygulamamızı iyi günlerde kullanmanız dileklerimizle.