Words of Wonders: Search – Naya Games

Words of Wonders: Search oyununa hoş geldiniz! Dünya seyahatine çıkarak dünyanın yedi harikası içinde gizli kalmış sırları ve muhteşem şehirleri keşfetmeye başlamak üzeresiniz. Bu harika kelime arama oyununda kelime hazinenizi genişletirken, zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyeceksiniz. Bu internetsiz kelime arama oyununu oynarken, Türkçe dilinin inceliklerini kullanacak, gizli verilen kelimelerle karşılaştığınızda bilmece çözme yeteneklerinizi geliştireceksiniz. Zekanızı kullanarak harfleri birleştirip kelimeler türeterek, kelime oyunu dünyasının gizemli bilmecelerini çözeceksiniz.

WoW dünyasını keşfetmek için, Türkçenin sınırlarını zorlayacak, gerektiğinde birbirinden farklı ve yeni ipucu seçeneklerini kullanarak ilerlemeye devam edeceksiniz. Tahtalar büyüyüp kelimeleri bulmak zorlaştıkça, kısa zamanda ne kadar ustalaştığınızı hissedeceksiniz. Her bölümde birbirinden ilginç konulardan oluşan bulmacaları çözerken bilginizi pekiştirecek, belki de kelime dağarcığınızı genişleteceksiniz. Emeğinizin karşılığını puanlarla toplayabileceğiniz bu kelime arama oyununda, ısrarla saklanan kelimeleri bulmak için gerekli ipuçlarını kolaylıkla alabilecek ve yaratıcı animasyonlar eşliğinde en zor bulmacaları bile çözebileceksiniz. Kelime oyunlarının en yenisi WoW: Search oyunu, kelime dağarcığı, bağlantı kurma ve bulmaca çözme özelliklerinizi eşsiz bir şekilde geliştirecek. WoW dünyası takipçilerinin halihazırda bildiği üzere, bu kelime arama oyunu sizi Dünya’nın etrafında keyifli bir seyahate çıkaracak ve ülkelerin sembolleşmiş yerlerini gezmenizi sağlayacak.

Nasıl bir kelime arama stratejisi kullanacaksınız? Önce uzun kelimeleri mi aradan çıkaracaksınız? Yoksa harf tahtasının derinliklerinde saklanan kısa kelimelerle mi başlayacaksınız? Hangisini seçerseniz seçin, bu muhteşem kelime arama oyununda tüm şehirleri teker teker gezeceksiniz! Bu esnada en güncel ve popüler kelimeler ile, geçmişten günümüze gelen Türkiye ve Türkçenin en değerli hazinesini birleştirecek özgün bir oyun deneyiminin keyfini yaşayacaksınız.

SAHİP OLDUĞUNUZ KELİME HAZİNESİ İLE SINANIN

Bölüm konularının size çağrıştırdığı pek çok kelime olacaktır. Bakalım bu sözcükler binlerce kelime arasından seçilmiş en yaygın kullanılanlar ile eşleşecek mi? WoW Search dünyasının size sunacaklarının ne kadarı sizin için yeni bilgi, ne kadarını usta bir kelime oyuncusu olarak biliyorsunuz? Sözlük ile yarışınız başlasın!

GİZLİ SIRLARI BULUN

Konulara göre kelimeleri düşünürken, size verilen kelimeleri tahta üzerinden bulun. Gereksiz harflerin tuzağına düşmemeye çalışırken, zorlandığınız yerlerde gereksiz harfleri kelime tahtasından silmek için ipuçlarına başvurun. Kelimeleri tek tek bulmak istiyorsanız, sadece baş harfi işaretlemek için başka ipucu türlerine başvurun!

YENİ YERLER KEŞFEDİN

Dünyanın doğal, tarihi ve mimari güzelliklerini keşfetmek için çıkacağınız bu yolculukta, sizi destekleyecek olan şey geniş kelime hazineniz! Her anıt eşsizdir ve her eserde farklı kelimeleri bulmanız gerekir. Yeni kelimeler öğrenmek ve kelime hazinenizi genişletmekle kalmayacak, aynı zamanda Dünya’yı keşfetmenin keyfini bir kez daha yaşayacaksınız! WoW Search oyunu ile başka oyunlarda ulaşamayacağınız zorluklar ile Dünyayı keşfetmenin en eğlenceli halini tadacaksınız.

USTALAŞIN

WoW Search oyununda zorlu seviyelerle dolu harikaları keşfederken sahip olduğunuz kelime hazinesi de sınanacak. İlk harikayı keşfederek başlayacak bu yolculuk ile zirveye ulaşmak için ilerlemeye devam edin. Oyunun zengin veritabanı sayesinde dünyanın bütün güzelliklerinin her biri eşsiz olacak ve her seviye gittikçe zorlaşacak. Sizi aldatmaya yönelik harflerin içinden sıyrılarak kendiniz ile yarışın.

Sade ve güzel tasarımı ile oyun sırasında daha fazla eğlenmenizi sağlayacak çok çeşitli seviye ve bulmacaların tadını çıkarın!

WoW Search oyunu, WoW dünyasının yapımcılarının tasarladığı en beğenilen kelime arama oyunudur. Harf tahtası çıksın, kelime arama macerası başlasın!