Wiadomości pwc – Ekropka

Dzięki aplikacji możesz zrobić przegląd newsów, artykułów przekrojowych oraz materiałów multimedialnych na temat przemysłu lotniczego w Polsce. Umożliwia też szybkie i wygodne przeglądanie archiwum, oferuje powiadomienia o najnowszych wiadomościach, a także trochę rozrywki w formie krzyżówek oraz branżowych quizów.

Bądź na bieżąco
Otrzymujesz natychmiastowy dostęp do aktualnych informacji, ciekawych tekstów i multimediów. Wszystko, co ważne dla pasjonatów branży, w jednym miejscu! Aktualizuj swoją wiedzę na bieżąco – dzięki systemowi powiadomień damy Ci znać o najnowszych artykułach. Powiadomimy Cię, gdy w dyskusji w której bierzesz udział pojawią się nowe komentarze.

Wszystko pod ręką
Masz w ręku dostęp do wszystkich kanałów informacyjnych prowadzonych przez ekspertów z Pratt & Whitney. Za pomocą jednego kliknięcia dotrzesz do najciekawszych informacji. Aplikacja dostarczy Ci też nieco rozrywki: w wolnej chwili możesz rozwiązać krzyżówkę, sprawdzić swoją wiedzę w firmowym quizie i przeglądać artykuły lifestylowe.

Nic o nas, bez nas
Aplikacja daje Ci możliwość komentowania publikowanych treści i prowadzenia dyskusji na temat bieżących wydarzeń, istotnych spraw czy aktywności Pratt & Whitney na wielu polach. Dzięki temu zyskujesz możliwość kształtowania opinii w tematach branżowych.

Po więcej informacji napisz do nas na adres kontakt@wiadomosci.ovh