Seduo.cz – LMC s.r.o.

Učte se jinak. Online.

Seduo.cz je největší český online vzdělávací portál s videokurzy od špičkových lektorů. Máte tak možnost se pohodlně od profíků z praxe naučit to, co potřebujete pro svou práci a osobní rozvoj.

Seduo.cz je flexibilní a dostupné vzdělávání. Klíč je v tom, že nemusíte jezdit někde po kurzech, ty totiž máte díky online formátu přístupné kdykoliv a odkudkoliv. Studium si můžete dávkovat podle svých časových možností – krátké, párminutové lekce si pustíte kdykoliv máte čas a chuť. Díky mobilní aplikaci můžete studovat, i když jste offline. Třeba v metru, letadle, na chalupě u lesa nebo kdekoliv jinde.

Přidejte se k více jak 290 000 spokojených studentů, kteří si díky Seduo.cz jednoduše a rychle osvojili nové dovednosti, které jim pomohly získat lepší práci, nebo jen využili možnosti naučit se něco nového a rozšířit si obzory.

Najdete u nás jak videokurzy zdarma, tak ty placené. Placené videokurzy jsou i tak mnohem levnější než tradiční kurzy. Navíc zakoupený videokurz máte k dispozici napořád ve svém účtu – můžete ho tak absolvovat kolikrát chcete.

Vybírat můžete z více jak 180 odborných a soft-skills videokurzů napříč kategoriemi: byznys, design, jazyky, marketing, nástroje a kancelářský SW, osobní rozvoj. Některé jsou také v audioverzi (podcast).

Příklady videokurzů:
BYZNYS – 3 pilíře úspěšné prezentace, Manažerské tipy pro každý den, série Leadership, Osobní produktivita, Projektové řízení, Uzavření obchodu atd.

DESIGN – Základy grafiky, Canva, Human-Centered Design, Myšlenkové mapy atd.

JAZYKY – Kompletní angličtina s Broňou Sobotkou, Český pravopis, Prezentování v němčině atd.

MARKETING – Základy řízení značky, Úvod do webové analytiky, Začínáme s Sklikem, Obsahová strategie atd.

NÁSTROJE A KANCELÁŘSKÝ SW – Excel, Trello, Powerpoint, klávesové zkratky atd.

OSOBNÍ ROZVOJ – Práce s hlasem, Konec prokrastinace, Mindfulness, Efektivní zpětná vazba atd.

Všechny videokurzy jsou v českém jazyce, lekce trvají pár minut a můžete si je dávkovat podle svého tempa, času či nálady. Právě tento formát krátkých lekcích je vysoce efektivní metodou učení se, protože mnohem lépe udržíte pozornost a pamatujete si více. Videokurzy navíc obsahují odkazy na doplňkové studijní materiály a jsou zakončené znalostním testem, po jehož úspěšném složení získáte certifikát.

Více jak 50 lektorů předává své znalosti prostřednictvím videokurzů na Seduo.cz. Jsou špičkami ve svých oborech.