Organikal – Burak Yavuz

Organik al , Organik kal !

Sağlıklı bir yaşam için sağlıklı ürünler tüketmek gerekir. 2020 yılı bize bunu bir kez daha gösterdi. Artan kalite ve doğallık arayışının çözümü olarak size kendimizi sunuyoruz. Güzel ülkemizin Anadolu’sundan Karadeniz’ine Doğusundan Batısına geleneklerimizden bir şey kaybetmeden üretilen ürünleri kapınıza kadar aynı gün içerisinde getiriyoruz. Tamamen organik ve hijyenik olan ürünlerimizi denemeniz halinde bundan sonra her zaman bizi tercih etmenizi sağlayacağına yüzde yüz güveniyoruz.

Türkiye’deki en iyi çiğ sütleri Manisa’dan Edirne’den stoklarımıza sizler için her gün getiriyoruz. Yayık tereyağı ve anneannelerinizden tanıdığınız sarı köy tereyağlarını Rize’den Sakarya’dan sizler için taze taze getiriyoruz. Uşak’tan Bolu’dan organik serbest gezen, modern ama asla fabrikasyon zihniyetinde çalışmayan çiftliklerimizden yumurtaları sofranıza getiriyoruz. Ekmek ise herkesin bildiği meşhur bir yerlerden… Afyon ekşi mayalı köy ekmeğini 60 yıllık korunan ekşi mayanın eseri olan ekmeleri her hafta stoklarımıza getiriyoruz.

Amacımız müşterilerimize organik ve hijyenik ürünlerimizi temassız bir şekilde günlük olarak teslim edebilmek. Muhakkak ki kaliteli bir yaşam kaliteli besinlerle olacaktır. Biz sizin için bunları yerlerinden temin ediyoruz.

Aslında bu işin yenisi de değiliz. İstanbul’un Maltepe ilçesinde Küçükyalı Mahallesinde ‘’ Karmaşık ‘’ adı altında organik ürünlerimizi satıyoruz. Yıllardır mevcut olan Fırtına Balıkçılık ve Karmaşık işletmesinin kuruluşuyuz. Ancak artık hizmetimizi bir üst noktaya taşıyarak hiçbir ekstra ücret almadan kapılarınıza kadar ürünlerimizi getirmek istiyoruz.

Uygulamamızı app store’dan indirebilir sipariş verebilirsiniz. Danışma hattımızı veya mesaj danışma hattımızı kullanarak bilgi alabilir sipariş verebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı inceleyerek kampanyalarımızdan haberdar olup aynı zamanda sizlere getirdiğimiz ürünlerin nerelerden geldiklerini inceleyebilirsiniz.
Organikal artık sizler için hizmette! Bizi deneyin memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Müşteri hizmet numaramız 0216 360 5353 ve Mesaj danışma hattımız +90552 436 5353 hizmetinizdedir.