Happy Diet – Emir Ozcoban

En Kolay En Ucuz En Rahat DİYET uygulaması ile tanışın 🙂
– 1 günlüğü 1 tl den az ! 1 aylık sadece 26,99 tl !

PUAN SİSTEMİ : Artık kalori saymayı bırak ve her hafta değişen sana özel verilen günlük Süt, Ekmek, Meyve, Et, Yağ grubu PUANLARINI istediğin saatte ve istediğin kombinasyonda harcamaya başla.

KAÇAMAK YAP : Dilersen puanlarını kaçamaklar içinde harcayabilirsin :))

İNDİRİM KAZAN : Arkadaşlarını davet ederek 2 tl ve davetini kabul edenler diyet satın alırsa 10 tl indirim kazanabilirsin.

DİYETİNİ ÖZELLEŞTİR : Metabolizmanı anlamamız ve diyetini daha da sana özel yapmamız için hazırladığımız soruları dilediğin zaman cevaplayabilirsin.

MEYDAN OKUMA : Arkadaşlarına veya kendine meydan okurken bırakmak istediğin kötü alışkanlıklardan kurtulabilir yada yeni güzel alışkanlıklar kazanabilirsin.

TAKVİM : Takvim özelliği sayesinde hangi gün kaçamak yapmışsın hangi gün suyunu düzgün içmişsin ve hangi gün spor yapmışsın görebilirsin 🙂

BEFORE / AFTER : Öncesi sonrası fotoğraflarını yükleyebilir ve değişimini takip edebilirsin.

TARİFLER : Diyet tarif deyince hep tatsız tuzsuz şeyler akla gelir. Biz senin için Tarifler sayfasına birbirinden basit ve lezzetli tarifler ekledik. İstediğini seç yap ye ve tek tıkla puanlarını harca !

SOSYALLEŞ : Yanında hamburger yemeyecek arkadaşlarını bul, beraber spora git.

APPLE HEALTH:

– Aktivite verilerinizi Apple Health aracılıyla eşitleyin ve içe aktarın.

– iPhone’unuzla aktivitenizi takip edin.

– Happy diet, adımlarınızı otomatik olarak birleştirecektir.

Adım sayar, su takibi gibi daha bir çok özellik seni bekliyor haydi sende karakterini yarat ve Happy dünyasına adım at !

Sorularınız ve önerileriniz için support@happydiyetisyen.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.