HaberOnaltı – Riza Cetinyurek

Bursa’da Neler Oluyor? Haber Onaltı anında Aktarıyor
Türkiye’nin 4’ncü büyük kentinde, Siyasetten Asayişe, Ekonomiden, Sağlığa Eğitim’den Spor ve Son Dakika Haberlerine kadar neler olup bittiğini, kısacası tüm Bursa gündemini Haber Onaltı’dan en hızlı şekilde öğrenin.

Hızlı ve kolay Masaüstü tasarımıyla ve son derece kullanışlı Cep uygulamasıyla, Bursa’ya dair tüm haberlerden önce siz haberdar olun.

KARMAŞIK HABER KATEGORİLERİ ARASINDA KAYBOLMAYIN
Bursa Merkez ve 17 İlçenin tamamında yaşanan son gelişmeleri, Kentin en Büyük değerlerinden biri olan Bursaspor ile ilgili bütün bilgileri, hava ve yol durumunu, herkesin anlayabileceği kolaylıkta tasarlanan sayfamızda, haber kategorileri arasında kaybolup vakit kaybetmeden anında öğrenme şansına erişin.

REKLAM YOK, POP-UP YOK
Bir çok haber sitesinde başınıza gelen sinir bozucu reklam pencereleri ve pop-up’larla uğraşmayın, Haber Onaltı’da, aniden ekranınızda beliren reklamlar ve sinir bozan pop-up’lar yok,

HIZLI VE GÜVENİLİR
Anlaşmalı Haber Ajansının ve bünyemizdeki tecrübeli editörlerimizin ürettiği haberleri en hızlı ve en güvenilir şekilde öğrenin. Haber Onaltı’yı takip edin Bursa ve Türkiye’den Haberiniz olsun.