Erguvan Premium – Umut Yilmaz

Erguvan Premium sitesi yeni nesil komşuluk uygulaması, kapiyitiklat.com tarafından site sakinlerinin akıllı ve sosyal bir yaşam alanında yaşayabilmelerini sağlamak amacı ile geliştirilmiştir. Geçmişte mahallelerde yaşanan dayanışmayı ve tatlı komşuluk ilişkilerini, teknoloji ile birlikte ilave fırsatlar da yaratarak, yeni nesil yaşam alanlarına taşır Site sakinleri kendilerine özel bu uygulama içerisinde; -birbirleri ile tanışıp, yeni yaşam biçiminin yalnızlığından kurtulabilir, eğlenceli ve mutlu bir hayat kurabilir.

-tüm komşularını tanıyabilir, mesleklerini bilebilir, tanıdığı bildiği komşuları ile güven içinde yardımlaşarak, yaşayabilir.

-kendilerine özgü sosyal ağda paylaşımda bulunabilir, istediği komşuları ile özel mesajlaşabilir -alıp satmak istedikleri eşyalarıyla, ya da kendi meslekleri üzerinden ticaret yapıp, para kazanabilir.

-temizlikten, çocuk bakımına ihtiyaç duydukları alanlarda birbirlerine destek olabilir, bilgi paylaşabilir.

-maç organizasyonlarından sinema gecelerine, parti veya etkinlik düzenleyebilir.

-bisikletten dağcılığa ilgi alanlarına göre gruplar kurup, kendilerine benzer insanlar ile kaynaşabilir -özel dersten, web sitesi yapımına, avukatlık hizmetlerine mesleğine göre servis vermek veya servis satın almak için ilanlar oluşturabilir, komşularıyla ticaret yapabilir.

-akaryakıttan eğitim ve sağlık ihtiyaçlarına, yetkili tedarikçiler tarafında yaşam alanlarına özel olarak oluşturulmuş büyük indirimlerden ve kampanyalardan faydalanabilir.

-destek/yardım servisleri ile site içerisinde ve konutlarında oluşan sorunları anında site teknik ve idari personeline gönderebilir, takip edebilir.

-in smart ve premium, kişisel asistanlık servisi sayesinde araç lastik patlamasından çilingire, kuru temizlemeye her başı sıkıştığında, eyvah dediği anlarda kişisel destek alabilir.

Size özel geliştirilmiş bu mobil uygulama, yeni nesil teknoloji ile birlikte “akıllı ve sosyal” bir hayat kurmanıza yardım eder. Komşuluk hayatını cebinize taşır. Kapıyı Tıklat’tıkça tanışır, kaynaşır, eğlenir, alır, satar, kazanır ve güzel yaşarsınız.