Elif Teke – Halim KILIC

2017 yılında Antalya Manavgat’ta başlayan satış sürecimiz hızla büyüyen ve dur durak bilmeyen Instagram ile perçinlendi bu sınırsız iletişim ağından sonra siz değerli kullanıcılarımıza ve takipçilerimize özel olarak bu sayfa oluşturuldu.

Mottomuzu belirledik ve yola çıktık. Mottomuz neydi ? “Daha şık daha ulaşılabilir ve daha yenilenebilir Moda anlayışımızdı.”

Serüvenimiz boyunca farklı konseptleri bir araya getirmek hem çok zor hemde çok eğlenceli oldu. Büyümeye gelişmeye ve daha fazla kadına ulaşmaya başladık.

Şu an içinde bulunduğumuz alanda hem farklı mecralar hem de farklı iş alanlarından tebrikler aldık. Bunun enerjisi ve dinamiği ile işimizi tüm sevgi ve özverimizle yapmaya devam ediyoruz. Oluşturduğumuz bu web sayfamızda hızlı ve güvenilir alışveriş keyfini sizlere sunduk.

Mutlu Müşteri
Müşterilerimize maksimum memnuniyet ve en iyi hizmet sunmak için sabah saat 09:00 akşam 21:00 saatleri arasında WhatsApp destek hattımız üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıca siparişlerinizle ilgili tüm sorularınızı sabah 09:00 aksam 18:00 a kadar 05447425472 nolu destek hattını arayarak bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş
elifteke.com dan yapacağınız tüm alışverişlerinizde güvenliğiniz bizim için ön planda tutulur. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veritabanında kayıtlı olarak tutulmaz. 128 bit şifreleme sistemi ve SSL sertifikası ile güvence altındadır. elifteke.com dan alışveriş yaparken kapıda ödeme kredi kartı ve banka havalesi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Kolay İade ve Değişim
elifteke.com da koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına 15 gün içerisinde iade ve değişim garantisi sunmaktayız detaylı bilgi için lütfen iade ve değişim sayfamıza göz atın.

Müşteri Hizmetleri
elifteke.com ürünleri hakkında gerçekleştirmek istediğiniz paylaşımlar soru, sorun veya önerileriniz için temsilcimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz

Online Satış Müşteri Hizmetleri;

Elifteke.com dan yapacağınız tüm alışverişleriniz ile ilgili sorularınız, İstek ve önerileriniz için temsilcilerimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

Destek hattı ; 05447425472

Müşteri Temsilcimiz;

Hafta içi ve cumartesi günleri 09.00- 18:00 – pazar günleri 11:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir