CourtControl – Oleh Shyshka

Автоматизоване рішення для контролю стану розгляду судових справ. Програма відслідковує прийняті судові рішення та призначені засідання по заданих користувачем справах. Інтерфейс відображає актуальну інформацію з сайтів “Судова влада України” (https://court.gov.ua/) та “Єдиний державний реєстр судових рішень” (http://www.reyestr.court.gov.ua/). Дані оновлюються щодня. Зручно відображається список справ призначених для розгляду, автоматично формується розклад судових засідань. Окрім перегляду стану розгляду справ є можливість категорувати справи по клієнтам та проектам.

Кожен користувач має окремий акаунт. Ввівши електронну адресу та пароль, користувач може використувувати свій акаунт з будь-якого смартфону або комп’ютера.

Мобільний додаток оптимізує роботу юристів, адвокатів, економить ресурси юридичних фірм та адвокатських об’єднань.

Доступні вкладки програми:

Судові засідання. Відображається розклад судових засідань та список справ, приначених для розгляду. У деталях можна переглянути: дату та час, на коли призначене судове засідання, назву суду, суддів. Окрім цього є можливість прокласти маршрут до суду через засоби навігації.

Судові рішення. Відображається список судових рішень по заданим судовим справам. У деталях можна ознайомитися з текстом судового рішення, є функція копіювання тексту.

Судові справи. У вкладці можна ввести номер судової справи, зміни щодо дати наступного засідання та приняті рішення у якій буде контролювати додаток.

Клієнти. Відображаються дані про клієнтів, які користувач може пов’язати з конкретною справою або проектом.