Coffeetopia – Orion Pos Sistemleri Ltd Sti

Coffeetopia için online sipariş artık iOS Platformunda..

Uygulamanın Özellikleri:
* Menü
* Kolay sipariş
* Sipariş takibi
* Geçmiş siparişleri görüntüleme/tekrarlama
* Özel indirimler

Sheriff’s Coffee Factory, 2003 yılında 3 aile ferdinin ortak girişimi ile Avustralya / Sydney’de kuruldu. Devamında 2007 yılında İstanbul’da kahve kavurma tesisini hayata geçirerek yurt içi ve yurt dışında uzun seneler yapılan çalışmalar ile edinilen tecrübeyi kahve tutkunları ile paylaşmaya karar verildi. O günden bugüne de Türkiye’nin lider espresso kahve kavurucuları arasında ilk sıralardadır.

Haziran 2014’te Eminönü’nde ilk şubesi açılarak başlatılan 3rd Wave Cafe konsepti Coffeetopia ile nitelikli kahve üretimindeki kaliteyi kahve severlerle ilk elden buluşturma fırsatı yakalanmış oldu.

Açılan ilk şubesi ile oldukça yoğun ilgi gören Coffeetopia, gelen talep üzerine 2. Şubesini 2014 Eylül’ünde İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi içerisinde açtı.

Nitelikli kahveye gönül vermiş ve ilkelerinden ödün vermeden bu konsepte dâhil olmak isteyen yatırımcıların da talepleriyle gerekli alt yapı çalışmaları tamamlandıktan sonra franchise sistemi ile büyüme kararı alındı.

Hali hazırda Türkiye ve yurt dışından gelen talepler, oluşturulan sistem dahilinde değerlendirmeye alınırken 3.şubesi olan Gürcistan/Batum Coffeetopia’nın 21 Kasım 2015 te gerçekleşen açılışıyla zincire bir halka daha eklemiş oldu.

3’rd wave cafe konsepti ile geleceği yakalayan Coffeetopia, yüksek kalitedeki nitelikli kahveleri ile yepyeni bir kültür oluşturmaya devam ediyor.