CMT Cüzdan – Hızlı Para Gönder – CMTCüzdan

CMT Cüzdan yeni bir dijital para transferi ödeme yöntemidir. CMT Cüzdan’ı kolayca, birkaç saniyede kullanmaya başlayabilirsiniz ve uygulama ile 7/24 para transferi yapabilirsiniz.

CMT corner’lar, anlaşmalı bankalar ve şahsi banka hesaplarınızdan para yatırabilir, çekebilir ve gönderebilirsiniz. Tüm banka hesaplarınızı tek merkezde toplayabilir ve yönetebilirsiniz. Anlaşmalı kurumlarda CMT Cüzdan uygulaması ile siparişi tamamla sayfasından sadece CMT Cüzdan numaranız ile güvenli, hızlı ve anında ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı kurumlarda kredi kartı ya da banka kartı bilgilerinizi paylaşmadan ödeme yapabilirsiniz. CMT Cüzdan kullanıcısı olmasa da istediğiniz kişinin cep telefonuna ya da e-posta adresine para gönderebilir, CMT Cüzdan’ınıza para talep edebilirsiniz. İnternet satışlarınızda ödeme yöntemi olarak CMT Cüzdan’ı kullanabilir böylece ödemenize anında ulaşabilirsiniz.

CMT Cüzdan Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu 6493 sayılı lisans güvencesi ile hizmet vermektedir.

Uygulamamızı yorum ve görüşleriniz doğrultusunda geliştiriyoruz. Her türlü öneri, yorum, görüş ve fikirleriniz için www.cemetecuzdan.com ve iletisim@cemete.com adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.