Atib E-Egitim Sistemi – Atib Union

Atib Kultusgemeinde eğitim başkanlığımızca eğitimde teknolojiyi kullanarak zamani en iyi şekilde kullanma yolunda Avusturya’da tüm kurumlarımızda faaliyet alanımızı genişletme ve bilgiye kolay hizli erişim vede Eğitimde ileriye yönelik teknik çalışmalarımızı genişletmek geliştirmek için 2020 yılında projemizi başlattık. Proje ileriye yönelik genişletme ve geliştirmeye yöneliktir. Projemiz Kur’an’ı Kerim ve Dini Bilgiler kursları eğitim Otomasyonu Hafızlık Eğitim Otomasyonu Sohbet Eğitim Otomasyonu şeklinde ilermektedir.

Kur’an’ı Kerim ve Dini bilgiler Eğitim Otomasyonu
Zamanın cok değerli olduğunu bilerek 7den 70 e tüm kurumlarımızda Kur’an’ı Kerim ve Dini bilgiler eğitimi almak isteyen herbir birey için gerekli görülen bilginin öğrenim deki yolda süreci takip etme oluşturulan istatistiklerle eksiklikleri giderme daha iyi hizmet verebilme amacı taşımaktadır.

Hafızlık Eğitim Otomasyonu
Kutsal kitabımız Kur’an’ı Kerim’i ezberleme yolunda ilerleyen ögrencilerin günlük haftalık aylık ve yıllık çalışmalarını düzenlemesi dersleri takip etme ders kalitesini ölçme istatistikler oluşturma yoklama alma vede eksikliklerin giderilmesi düzenli hızlı sağlıklı bir şekilde Hıfzı tamamlama ileriye yönelik verilen emeklerin zayi olmamasi icin Hafızlık tekrarı sağlama amaçları taşımaktadır.

– Sohbet Eğitim otomasyonu
Avusturya’da yaşayan genç yaşlı kadın erkek tüm insanlar için islam dininin güzelliklerini anlatma yardımcı olmak Camii sohbetleri Gençlik sohbetleri Bayanlara özel sohbetler vede toplu bir şekilde özel sohbetlerin oluşturulması takip edilmesi eksikliklerin giderilmesi ve düzenli sistemli faydalı bir şekilde irşat hizmeti amaci taşımaktadır.