Aşkım – Yasir Erdem

Davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak’ın özenle hazırladığı “Aşkım” uygulaması, Kapışmak’ın yepyeni romanı Okunmamış Mesaj’ı da kendi sesinden dinlemene imkan tanıyor.

“Aşkım” uygulaması, içerisinde birçok konu başlığı altında yetişkinler, gençler ve çocuklar için ayrı ayrı olmak üzere birbirinden farklı ve özenle hazırlanmış meditasyonlar ve kişisel gelişim konu başlıkları bulunduruyor.

Günlük hayatın stresiyle baş ederken, kalıcı ve iyi alışkanlıklar edinerek kendini geliştirme yolunda samimi bir dille basit ve sade bir içerikte kendini yormadan ilerleyebileceğin bu serüvende yeni yol arkadaşın artık seninle. Aşkım Kapışmak’ın sesinden ve kaleminden hazırlanmış içerikler, birebir yol arkadaşlığı yapma fırsatı sunuyor.

Uygulama içerisinde bulunan farklı kategoriler altındaki onlarca meditasyon sayesinde günlük hayatın getirdikleriyle bir uyum içerisinde olacaksın. Düşünce yapını tamamen değiştirecek olan bu meditasyonlar sayesinde aradığın huzuru ve mutluluğu bulman mümkün.

Zihnini dinlendirecek olan Müzik Terapisi bölümünde birbirinden farklı sesler sayesinde sakinliğin anahtarı “Aşkım” tarafından sana sunuluyor.

Sakin ve doğru düşünen bir zihin için kullanıcı dostu nefes egzersizleri bölümünde geçirdiğin her dakika huzur ve mutluluğa doyacaksın.

Birbirinden ilginç psikolojik testlerle kendini daha yakından tanıman ve bu yolda ilerlemen için sana özel hazırlanmış testler arasında vakit geçirirken zamanın nasıl geçtiğini unutacaksın.

Geri kazanması kimi zaman çok da kolay olmayan motivasyonunu, Aşkım Kapışmak’ın sesinden özel olarak hazırlanmış motivasyon konuşmaları sayesinde geri kazanman artık çok kolay. Gün içerisinde dinleyebileceğin bu motivasyon konuşmaları sayesinden özel hayatında, iş hayatında ve günlük hayatında gerçekleştirmek istediğin her şeye Aşkım sayesinde ulaşman mümkün. Günlük hayatın içinde bir yerden bir yere giderken arabada, otobüste, takside, spor yapmadan önce veya yürürken dinleyebileceğin motivasyon konuşmaları sayesinde kendini çok daha iyi hissedeceksin.

Kendini iyi hissetmediğin, öfkeli olduğun veya hızlı kararlar vermen gereken acil durumlarda yanında artık Aşkım var. Farklı konu başlıkları altında çeşitli konularda dinleyebileceğin acil durum kayıtları doğru kararları sakinlik içerisinde vermeni sağlayacak.

Zamanlı kürler sayesinde alışkanlık bırakabilir veya edinebilirsin. Çeşitli konu başlıkları altında kendini daha iyi hissedebileceğin bu kürler sayesinde daha iyi bir sen yaratman mümkün.

Kütüphane bölümünden Aşkım Kapışmak’ın yepyeni romanı “Okunmamış Mesaj”ı hem okuyabilir hem de yazarın kendi sesinden dinleyebilirsin. Değişen ve gelişen yeni dünyanın içinde özel yetenekleri olan bir adamın pandemi sürecindeki kişisel yolculuğunu konu alan “Okunmamış Mesaj” sadece “Aşkım” uygulamasında.

Çocuklar ve gençler için özel olarak hazırlanmış meditasyonlar sayesinde çocukların ve yetişkinliğe adım atmak üzere olan gençlerin sınav stresi, günlük hayat yorgunlukları, gelecek kaygıları ve özgüven gibi çeşitli konularda güçlerini geri kazanmaları için “Aşkım” artık onların da yanında.

Gizlilik Sözleşmesi: https://www.askimapp.com/assets/gizlilik-politikasi.pdf
Hüküm ve Koşullar: https://www.askimapp.com/assets/hukum-ve-kosullar.pdf

Diğer sorularınız için: info@askimapp.com