ASARI CRM – ASARI Sp. z o.o.

ASARI CRM to innowacyjne oprogramowanie dla firm, które pozwala nie tylko zarządzać sprzedażą i relacjami z klientami, ale także pracownikami, wyposażeniem oraz automatyzować procedury obsługowe i komunikację wewnętrzną i zewnętrzną.

Nasz system CRM obejmuje także zaawansowany moduł raportowy, który w połączeniu z określaniem indywidualnych etapów sprzedaży, tworzenia lejków i definiowania szans daje potężne możliwości analizy pracy firmy i prognozowanie wyników finansowych. Dzięki temu zoptymalizujesz procesy i będziesz podejmować świadome decyzje biznesowe poparte raportami generowanymi w czasie rzeczywistym.

Aplikacja mobilna ASARI CRM oferuje użytkownikom dokładnie taką samą, pełną funkcjonalność systemu dostępnego na komputerze. W ten sposób niezależnie czy jesteś w biurze, domu, na lotnisku czy na wakacjach zawsze masz dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji i informacji. Dzięki temu zyskujesz pełną kontrolę nad firmą i pozwala skutecznie organizować pracę własną i całego zespołu.

Wersja mobilna ASARI CRM daje Ci ponadto inne korzyści:
– Wyświetlanie powiadomień związanych z kalendarzem i działaniami w ramach komunikatów systemu iOS.
– Aplikacja pamięta Twoje dane logowania, przez co nie musisz za każdym razem wpisywać hasła.
– Zyskujesz więcej miejsca do pracy poprzez lepsze zagospodarowanie ekranu.

Do pracy z aplikacją wymagane jest posiadanie konta w systemie ASARI CRM. Za korzystanie z niej nie jest pobierana żadna dodatkowa opłata.

Jeśli masz dodatkowe pytania napisz do nas na kontakt@asaricrm.com