Ara – ARA Teknoloji Limited Sirketi

Hizmet arama motoru olan Ara; temizlik, tadilat, nakliyat, boya veya oto servis gibi binlerce farklı kategoride, uygun fiyata ve güvenilir hizmet veren ustalar ile hizmet almak isteyen müşterileri buluşturmaktadır.

Hizmet almak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ara uygulamasını indir, birkaç adımdan oluşan hizmet talep formunu doldur ve bize gönder. İşte bu kadar kolay! Hizmet veren ailemizde bulunan güvenilir hizmet verenler, talebine teklif vererek sana ulaşacaklar.

Temizlikçi, elektrik ustası, tesisatçı, nakliye firması, güzellik uzmanı ya da özel ders hocası; aradığın güvenilir uzmanlar, Ara’da seni bekliyor.

Ara uygulamasını indirip, birkaç dakikanı ayırarak oluşturduğun hizmet talebine gelecek birden fazla teklif değerlendirerek, en doğru seçimi yapabilirsin. Teklif veren ustaların özgeçmişlerini ve gerçek müşteri yorumlarını inceleyebilir, işinin ehli uzmanı kolayca bulabilirsin.

ARADIĞIN İŞ CEBİNE GELDİ
Alanında uzman meslek sahibisin ancak müşteri bulamıyor musun? Ara.com.tr hizmet veren ailesine katıl, kazancını katla.
Ara uygulamasını indir, hizmet veren üyeliği oluştur, hizmet bölgeni seç ve yaptığın işi tanıtan kısa bir açıklama yaz. Hepsi bu kadar!

REKLAM MASRAFI YAPMA, KAZANMAYA BAŞLA
Müşteri bulmak için reklam masrafına girmene, yorulmana gerek yok. Ara uygulamasını indirip, ÜCRETSİZ bir şekilde hizmet veren üyeliği oluşturduktan sonra iş fırsatları gelmeye başlayacak. Mevcut iş fırsatlarına teklif vererek kazanmaya başlayabilirsin.

Hizmet için Ara
www.ara.com.tr