Anlat Bakalım & Tabu – Ahmet Selman Durak

Anlat Bakalım Tabu & Sessiz Sinema oyunu en az iki kişiden oluşacak şekilde ailenizle ve arkadaş gruplarınızla saatlerce sıkılmadan oynayabileceğiniz, sürekli sizler için güncel tuttuğumuz, eğlenceli bir kelime oyunudur.

Anlat Bakalım ücretsiz ve internetsiz oynanabilen bu uygulama ile tarif etme duygunuzun doruklarına ulaşacaksınız.

Tabu anlat bakalım oyunu takım çalışmasına yatkınlığınızı, hızlı düşünme yeteneğinizi ve reflekslerinizi geliştirir.

Binlerce kelime ile Tabu ve Sessiz Sinema keyfi aynı uygulamada artık cebinizde.

Survivor Anlat Bakalım keyfini sizler de orijinal tabuya o kadar para vermeden, uygulamamıza herhangi bir ücret ödemeden, ücretsiz ve internetsiz bir şekilde aileniz ve arkadaş gruplarınızla her an, her yerde istediğiniz zaman doyasıya yaşayabilirsiniz.

Tabu Anlat Bakalım kelime oyunumuz kullanımı kolay ve basit bir arayüze sahiptir. Tabu Yasaklı Kelime oyunu ile tekrarsız bir şekilde eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Tabu Yasaklı Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
– Oyunun amacı, ekranda görünen kelimeyi, yasaklı kelimeleri kullanmadan verilen sürede takım arkadaşlarınıza anlatmaktır.

– Oyuna başlamadan önce Ayarlar ekranından 30, 60, 90, 120, 150 ya da 180 saniyelik oyun süresini belirleyebilirsiniz. Aynı ekranda minimum 3 maksimum 10 arasında pas hakkınızı belirleyebilirsiniz.

– Takımlarınıza istediğiniz isimleri verebilirsiniz. Uğraşmak istemezseniz de direk oyuna başlayabilirsiniz A ve B takımları olarak.

– Yasak kelimeleri kullanmadan ana kelimeyi takım arkadaşlarınıza anlatmanız gerekiyor. Her doğru tahmin size bir puan kazandıracak. Anlatım esnasında belirlediğiniz miktarda pas hakkınız bulunmaktadır. Bilemediğiniz kelimeler için pas hakkınızı kullanabilirsiniz.

– Anlatım esnasında yasak kelimelere dikkat edin. Eğer yasaklı kelimelerden kullanırsanız puanlarınız silinecektir unutmayın.Yani amaç yasak kelimeler kullanılmadan anlatılmak istenen kelimeyi belirlenen süre zarfında takımınıza anlatmaktır.

– Dilediğiniz zaman süreyi durdurabilir ve daha sonra tekrar devam edebilirsiniz.

– Her tur sonrasında oynadığınız turun ve genel oyunun istatistiklerini görebilirsiniz.

Anlat Bakalım Sessiz Sinema Oyunu
Geniş film yelpazemiz sayesinde film seçme derdiniz olmadan sessiz sinema oyununu oynamak artık çok daha hızlı ve eğlenceli olacak. Sade ve basit arayüzü ile kafanız karışmadan kolaylıkla sessiz sinema keyfini aileniz ve arkadaşlarınızla oynamanın tadını çıkarın.

Nasıl Oynanır?
– Oyuna başlamadan önce yine Ayarlar ekranından oyun süresini ve pas hakkınızı belirleyebilirsiniz.

– Takımlarınıza istediğiniz isimleri tabu anlat bakalımda olduğu gibi belirleyebilirsiniz.

– Bu ayarların ardından anlatıcı hazır olduğunda, süre başlar ve bu süre içerisinde anlatıcı ses çıkarmadan ekranda görünen filmleri anlatmaya çalışır. Anlatıcının anlattığı filmi takım arkadaşları bilirse Doğru, anlatıcı anlatırken herhangi bir ses çıkarırsa Hata, anlatıcı filmi anlatmak istemezse de Pas butonlarını kullanır.

– Anlatım esnasında istediğiniz zaman süreyi durdurabilir ve daha sonra kaldığınız yerden tekrar devam edebilirsiniz.

Hadi sen de hemen indirerek Survivor Anlat Bakalım keyfini ailen ve arkadaş gruplarınla doyasıya çıkararak eğlenceye katıl.

Anlat Bakalım Tabu ve Sessiz Sinema oyunumuz, yeni kelimelerle sürekli geliştirilen ve güncellenen bir kelime oyunudur. Görüş ve önerileriniz için yorumlarınızı bekliyoruz…