Alınıyor – ABAT BILGI TEKNOLOJILERI SATIS PAZARLAMA TICARET ANONIM SIRKETI

Alınıyor, içerisinde 1000 ‘den fazla kategorisi ile kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını tek adreste topluyor.

Sizin yerinize moda, teknoloji, kişisel bakım ürünleri, sevimli dostlarınızın, evinizin ve araçlarınızın tüm ihtiyaçlarını takip eden Alınıyor, aradığınız her şeyi en uygun fiyatlar ile kapınıza kadar getirmekte. Alınıyor, kullanıcıların tercihlerini takip ederek, fırsat ürünlerinde ihtiyacınız olan ürünün, indirimli ve en hızlı kargo imkânı ile sahip olmanızda yardımcı olur.

Kampanyaları kaçırmadan takip edebileceğiniz mobil uygulamalarımız ile dilediğiniz yerde, istediğiniz markanın ürününe, uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Mağaza sahipleri için tasarlanmış olan, “Satıcı Paneli” ile muhasebenizi ve en çok satış yaptığınız ürünlerin takibini tek panelde kontrol edebilirsiniz. E-ticaret sorunlarına, gerçekleştireceği dokunuşlar ile hem kullanıcıları hem de mağaza sahiplerinin yanında olan Alınıyor, herkese mutlu alışverişler diler.
E-ticaret sektöründe deneyimli, uzman ekibi ile pazarın nabzını tutarken, üretici ile tüketicilerin en güvenli, en rahat, en hızlı yol ile buluşmasını sağlar. Küçük işletme sahiplerinin de büyük markaların arasında yer almasına imkân sunan e-ticaret yöntemi, ülkede ekonomik piyasanın daha hızlı işlemesine imkân sağlıyor. Teknolojik dünyada üreticilerin birçok projesinde yer alan Alınıyor ekibi, üreticilerin isteklerini iyi bilir ve üreticilere en kârlı satış imkânını sunar.