NextAR İçerik Görüntüleyici – Arimars Teknoloji Çözümleri A.ş.

Arimars’ın günlük içerik geliştiricileri, Satış – Pazarlama ve Servis – Eğitim için hızlı ve kolay bir şekilde AR Uygulamaları oluşturmayı sağlar. Arimars’ın tek ve kullan yaklaşımı ile sunduğu çözümler ile Geleceğin Nasıl Oluşturulacağını Öğrenin, işinizi hızla gelişen teknoloji ortamına taşıyın.

(Oculus Rift, Google CardBoard, Microsoft Hololens, Steam VR, PlayStation VR ve dişli VR) dahil olmak üzere çeşitli AR / VR cihazlarını destekleyen masaüstü, mobil, masaüstü ve web deneyimlerinde 10’dan fazla platformda tecrübe edilen artırılmış gerçeklik çözümlerini sunuyoruz.

Çeşitli yeteneklerimiz, geniş bilgi birikimimiz ve teknolojideki deneyimimiz, müşterimizin modelleme, animasyon, mobil uygulamalar, simülasyon, sanal ve artırılmış gerçeklikten araştırma ve geliştirmeye kadar tüm beklentilerini karşılamak için çözümler oluşturmamızı sağlar.

İhtiyacınızın ürün odaklı olup olmadığı veya eğitim, tasarım ve geliştirme hizmetleri de dahil olmak üzere tüm hizmetlerimizi gerektirip gerektirmediğini belirlemek için sizlerin ihtiyacını net bir şekilde anlamaya çalışırız. Çözümlerimizin başarılı olmasının müşterilerimizin iş gereksinimlerini karşılamasına bağlı olduğunun bilincindeyiz.