GetSalon: Grožio specialistai – MOBILIUJU APLIKACIJU SPRENDIMAI MB

Getsalon, tai grožio paslaugų rezervacijų sistema. Matykite grožio specialistų darbus, paslaugų kainas ir raskite sau tinkamą. Vizito laiką rezervuokite iškarto, nes sistema jums parodys laisvus specialisto kalendoriaus laikus. Apie artėjantį vizito laiką primins GetSalon.

Su GetSalon rezervacijas galite atlikti betkuriuo paros metu, Keli paspaudimai programėlėje yra daug patogesnis būdas rezervuoti vizito laiką nei darbo valandomis bandyti prisiskambinti užimtam specialistui, o prisiskambinus klausytis jo darbo kalendoriaus užimtumo.

GetSalon rezervacijų sistema grožio specialistams yra galingas ir šiuolaikiškas darbo įrankis. Grožio specialisto darbas yra kur kas lengvesnis, kai darbų pavyzdžiai, paslaugų kainos, laisvi vizitų laikai ir galimybė rezervuotis vizito laiką klientams yra patogiai prieinami vienoje vietoje ir betkuriuo paros metu. Nebereikia kiekvienam klientui telefonu vardinti kalendoriuje esančių laisvų laikų ir ypač kai nebereikia kiekvienam klientui prieš vizitą rašyti sms priminimų. Būkite visada pasiekiami ir efektyvesni už savo konkurentus, administracinius procesus patikėkite GetSalon.