EnYakıt – ILERLEYEN TEKNOLOJI LIMITED SIRKETI

Türkiye’nin yeni nesil akaryakıt ikmalcisi EnYakıt sizlerle buluşuyor.

EnYakıt uygulaması, firmanıza Türkiye sınırları içindeki akaryakıt alımlarınız için EN hızlı, EN kolay ve EN güvenli bir filo yönetim sistemi sunuyor.

Araçlarınıza ücretsiz montajı yapılan ekipmanlar sayesinde filonuzun hızlı, güvenli ve kolaylıkla kontrol edilebilir bir sistemle akaryakıt ikmali yapmasına ve seçenekli kredi kartı tanımlama altyapısı ile güvenli olarak ödeme imkanı sağlamaktadır.

Akaryakıt sektöründe 30 yıllık bir tecrübe ve geniş bir hizmet ağı ile hizmet sağlayan AKCANLAR PETROL A.Ş. , Türkiye’nin EN iyi uzman satış kadrosu ve EN kaliteli hizmet anlayışı ile yeni nesil EnYakıt mobil uygulaması ile sizlere ulaşmayı ve EN iyi akaryakıt ikmal servisi vermeyi hedeflemektedir.

EnYakıt olarak biz, pazarda lider olma yolunda ilerlemenin, sistemimize dahil ettiği ve ikmal ettiği müşterilerimize hızlı, şeffaf ve kaliteli hizmetler sunmaktan geçtiğini biliyoruz.

Bu amaçla akaryakıt sektöründe sahip olduğumuz tecrübe, kararlılık ve sektörümüzün ihtiyacından yola çıkarak, -Maliyet Avantajı sunan, Müşteri Memnuniyeti Odaklı ve Güvenilir- bir uygulama oluşturduk.

Her türlü soru ve görüşleriniz için lütfen info@enyakit.com.tr adresinden bize ulaşınız.