Boodio: E-Kitap ve Sesli Kitap – VIRGUL DIJITAL YAYINCILIK VE PRODUKSIYON ANONIM SIRKETI

Boodio ile bu zamana kadar listesini yaptığın ancak bir türlü vakit ayıramadığın kitapları kolayca okuyabilecek, hareket halinde olduğunda ise onları dinleyerek, keyifle okuduğun hikayene devam edebileceksin.

Yerli, yabancı, popüler ve klasik eserlerin bir araya toplandığı uygulamada, kategoriler arasında ayrıntılı bir şekilde arama yapabilir, takip ettiğin yazar ve yayınevleriyle ilgili daha fazla bilgi edinebilirsin. Seçtiğin kitaplardan kendi kütüphaneni oluşturarak çevirimdışı olduğun zamanlarda bile onlara ulaşabilir, okuyabilir ve dinleyebilirsin. Okuma ve dinleme deneyimini en üst seviyeye çıkaracak kullanıcı dostu özelliklerle donatılmış uygulamada, sesli kitaplar içeriğine göre seçilmiş profesyonel ses sanatçıları tarafından, stüdyo ortamında hazırlandı. Aynı şekilde okuma konforunuzu en üst seviyeye çıkarmak için, uygulama içindeki tüm e-kitaplar epub dosyaları şeklinde yüklendi.

Kitap kurtları için vazgeçilmez bir uygulama olacak Boodio, kitapların büyülü dünyasını henüz keşfetmemiş olanlar için de zevkli bir başlangıç olacak.
Vaktini değerlendirmenin en iyi yollarından biri olduğunu keşfedebilmen için, uygulamayı 14 gün ücretsiz deneyebilirsin.

Öne Çıkan Bazı Özellikler:
3 farklı okuma modundan sana en uygununu seçerek keyfini arttırabilirsin.
Dinleme hızını kendine göre ayarlayabilirsin.
Çevirimiçi/çevirimdışı okuma özelliğiyle internetin olmadığında da kitaplarına erişebilirsin.
Okurken ya da dinlerken istediğin yere ayraç ekleyebilir, notlar alabilirsin.
Beğendiğin kısımları sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsin.
Arka planda kesintisiz dinleme yapabilirsin.
Ayrıntılı arama yapabilirsin.

Tüm bu özellikleri ve daha fazlasını keşfetmek için, Boodio’yu 7 gün ücretsiz deneyebilirsin.