BeDiet Ewa Chodakowska – Fitatu Sp. z o.o.

BeDiet – diety Ewy Chodakowskiej” opiera się na najaktualniejszych wytycznych
Światowej Organizacji Zdrowia oraz Instytutu Żywności i Żywienia.
Świadczone usługi nie stanowią usług medycznych w rozumieniu ustawy z
dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej. W razie problemów
zdrowotnych, prosimy o konsultacje z lekarzem przed rozpoczęciem
korzystania z aplikacji. Więcej w regulaminie: https://bediet.pl/regulamin-serwisu.html

Łatwa, skuteczna, zdrowa i na każdą kieszeń to moja dieta BeDiet.

BeDiet plan diety online występuje w aż 7 wariantach, w tym: Vege, Vege + Fish, Gluten free i Milk free. Jedyne co musisz zrobić to wybrać swoją.
Przez 7 lat z moją dietą schudło ponad 1 200 000 osób. W każdej chwili możesz do nich dołączyć. To odchudzanie oparte na zdrowym jadłospisie i bez suplementów diety.

Dlaczego warto przejść na BeDiet?
Możliwe, że nie raz zadawałaś sobie pytanie: Jak schudnąć? Podstawą skutecznego odchudzania jest odpowiednio zbilansowany i dopasowany do Twoich preferencji jadłospis. W BeDiet zadbałam o to, żeby było zdrowo i smacznie!

Dieta jest dopasowana do Twojej aktualnej masy ciała i aktywności fizycznej oraz zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach.

To, co najfajniejsze w diecie BeDiet, a czego nie znajdziesz na głodówce czy innych monodietach, to możliwość wymiany każdego posiłku na 1 z 3600 moich smacznych i prostych przepisów. Te najlepsze zostały oznaczone jako “Ulubione przepisy Ewy”.

Dieta złożona jest z nieprzetworzonych i ogólnodostępnych składników, które kupisz w każdym sklepie. Nie ma tu wymyślnych i drogich produktów.
Na mojej diecie masz możliwość wykluczenia niechcianych produktów. Dieta jest dopasowana pod Twoje preferencje i cele. Spróbuj, a wkrótce na pewno zobaczysz efekty!

Jak działa BeDiet?
1. Na początku poproszę Cię o uzupełnienie danych żywieniowych o Tobie i o Twoich preferencjach. Na tej podstawie dietetycy przygotują dla Ciebie jadłospis na 7 dni wraz z listą zakupów.
2. Co tydzień dostaniesz kolejny jadłospis. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz skontaktować się z dietetykiem przez chat i email.
3. Dostęp do jadłospisu jest możliwy w trakcie trwania abonamentu. Jeśli chcesz zachować ciągłość diety i pomiarów, przedłuż abonament przed jego końcem.

Dla kogo jest BeDiet?

BeDiet dla kobiet i BeDiet dla mężczyzn
W jadłospisie znajdują się produkty z każdej grupy – nie zabraknie w niej więc obok warzyw, nabiału, ryb i mięs także produktów pełnoziarnistych i owoców.

BeDiet dla par
Otrzymujecie menu 2w1, możecie mieć jeden jadłospis lub wszystkie posiłki inne, a wspólny tylko obiad. Gotujecie smaczne i zdrowe posiłki, macie do wyboru aż 3600 potraw. Razem walczycie o lepsze zdrowie, samopoczucie i nowe, sprawne ciało.
BeDiet Vege
Plan diety online BeDiet Vege zapewnia odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych z uwzględnieniem zawartości białka, żelaza i wapnia, odgrywających szczególną rolę w diecie bezmięsnej.

BeDiet Vege+Fish
To idealna propozycja, dla osób, które chcą wykluczyć mięso. Jest bogata w polskie superfoods, czyli kiszonki, czarne porzeczki, buraki i kasze. Koktajle zawarte w diecie dostarczają wielu witamin i składników mineralnych. Jest również dobrym źródłem kwasów Omega-3.

BeDiet Gluten Free
Ta dieta jest dla każdego kto potrzebuje wykluczenia glutenu z diety, a przede wszystkim osób z celiakią i nietolerancją glutenu. Dieta bezglutenowa złożona jest z produktów, które naturalnie nie zawierają glutenu, takich jak kasza gryczana czy kasza jaglana.

BeDiet Milk free
Moja dieta w wersji bezmlecznej odpowiednia jest dla każdego, kto potrzebuje wyeliminować z diety mleko i produkty mleczne, czyli dla osób które zmagają się z różnego rodzaju problemami trawiennymi czy alergiami.

Wybierz swoją BeDiet i przekonaj się sama.
Trzymam za Ciebie kciuki!
Ewa Chodakowska