Real Soccer Manager – All For Home Sp. z o.o.

Real Soccer Manager to aplikacja mobilna, dzięki której możesz zarządzać prawdziwym klubem piłkarskim. Dość z wirtualnymi menadżerami, teraz pracuj z realną polską drużyną – IKP Olimpia Poznań.

ZARZĄDZAJ PRAWDZIWĄ DRUŻYNĄ
Pobierz aplikację i zarządzaj IKP Olimpią Poznań. Prawdziwym klubem piłkarskim z Poznania, występującym w rozgrywkach klasy A. Decyduj o ustawieniu każdy prawdziwy mecz, a następnie dobierz realnych piłkarzy na pozycje. Demokratyczny wybór wszystkich użytkowników pozwoli ustawić wyjściową jedenastkę na mecze ligowe i pucharowe.

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ PIŁKARSKĄ SPOŁECZNOŚCI
Dołącz do szerokiego grona menadżerów piłkarskich zarządzających Olimpią Poznań. Na początek otrzymasz wirtualne biuro, w którym będziesz mógł kontaktować się z pozostałymi graczami, ustawić skład, zmienić wygląd biura, czy zagrać w szereg mini gier, dzięki którym spędzisz miło czas w grze.

DOKONUJ WŁAŚCIWYCH WYBORÓW
Każdy użytkownik na tydzień przed meczem będzie mógł zadecydować o ustawieniu, w jakim IKP Olimpia Poznań zagra w prawdziwym meczu ligowym. Następnie po demokratycznym wyborze formacji, przyjdzie czas na dobór zawodników na poszczególne pozycje. Łączna liczba głosów pozwoli ustawić wyjściową jedenastkę i rezerwowych na spotkanie.

OGLĄDAJ MECZE NA ŻYWO
Śledź poczynania swojego zespołu na żywo. Wszystkie mecze są transmitowane na żywo za pomocą kanałów społecznościowych. W swoim biurze menadżera również znajdziesz miejsce, w którym będziesz mógł śledzić poczynania swoich piłkarzy. Wszystko zostanie uzupełnione przez relacje wideo z treningów tak, abyś miał pełen pogląd na to, co dzieje się w zespole.