Progo Driver – New Generation Travel

PROGO İş Ortakları için Uygulama

* Bu uygulama PROGO müşterilerinin ulaşım ihtiyaçlarını karşılarken, iş ortağı olarak hizmet vermenizi ve gelir elde etmenizi sağlar. 

* Bu uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra uygulama içerisinden kayıt olmanız gerekmektedir. Süreçlerde PROGO Driver size rehberlik edecek. 

* PROGO müşterileri minimum 6 saat öncesinden rezervasyon yaptıkları için PROGO iş ortakları günlük programlarını ve rotalarını önceden belirleme şansına sahiptir. 

* PROGO ‘nun şu anda hizmet verdiği iller; İstanbul, Ankara, Antalya, Muğla, İzmir, Adana, Samsun, Trabzon ve Kayseri. 

* PROGO Driver ile aracınızın konumu GPS ile izlenecektir. 


Seçilme, Seç

PROGO Driver, iş ortaklarına kendi müşterilerini ve parkurlarını seçme imkanı tanır. Böylece PROGO sisteminde bulunan rota havuzu içerisinden istediğiniz güzergahı seçebilir, transferinizi iş programınıza uygun olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Şehirler Arası Transfer Taleplerinden Haberdar Olma İmkanı

Şehir içi transferlerde olduğu gibi PROGO müşterilerinin şehirler arası yolculuk taleplerini karşılayarak daha yüksek gelir elde edebilirsiniz.

Planlı Yolculukla Kazancınızı Arttırın

PROGO Driver, PROGO müşterilerinin yolculuk taleplerini karşılamanız halinde ne kadar gelir elde edeceğinizi önceden size bildirir. Üstelik kazancınızı arttırmak için tüm kampanyaları size “push notification” ile bildirerek fırsatları yakalamanızı sağlar.