Novabazar – Seltim Dis Ticaret A.S.

Description

Evcil hayvanlarınızın ihtiyaçlarına, oto yedek parçası ve aksesuarlarından ev dekorasyonuna, bilgisayardan telefona, kitap, defter gibi kırtasiye malzemelerinden spor çantasına kadar her ürün için detaylı inceleme yapabilirsiniz.

İnternetten Alışverişin Premium Hali: novabazar.com

Novabazar, diğer online alışveriş sitelerinden farklı olarak aldığı her ürün için ve ürünlerini paylaştığı her tedarikçi için detaylı araştırma yapar. Böylece ürünleri sadece alırken değil satın aldıktan sonra da garanti süresi, garanti kapsamı, değişim ve iade koşulları konularında sürekli destek alabilmeniz amaçlanır. novabazar.com’dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

novabazar.com’un Ürün Kategorileri Nelerdir?

Apple, Samsung, HTC, LG, Lenovo, Asus, Casper, Nokia, Sony, Acer, Canon, Nikon, Vestel, Arçelik, Bosh, Beko, Profilo gibi markaların bilgisayar, beyaz eşya, televizyon, telefon, tablet cihaz, bilgisayar yan ürünleri ve çok daha fazlasını novabazar.com Bilgisayar, Telefon, Ev Elektroniği kategorilerinde bulabilirsiniz. Oyunlar sizin için gündelik yaşamın bir parçasıysa ya da yakınlarınıza yeni bir oyun, oyun konsolu, oyuncu malzemeleri almak istiyorsanız novabazar.com Oyuncu Özel Kategorisi tam size göre.

Alışveriş tutkusunu telefonunun konforuyla dilediği yerde doya doya yaşamak isteyenler için novabazar.com iPhone uygulaması, tüm giyim ürünlerinde hem çok seçenek sunuyor hem de aradığınızı kolayca bulabileceğiniz bir kategori ağacına sahip. Tesettür giyim ürünlerinden erkek güneş gözlüğüne kadar aradığınız her şeyi novabazar.com moda kategorisinde bulabilirsiniz. Kadın Giyim kategorisinde ile zengin çeşit, avantajlı fiyatlar, kaliteli ürünlerle oldukça keyifli bir alışveriş sizi bekliyor.

Novabazar Anne& Bebek ve Oyuncak Kategorisinde anne adaylarının, annelerin, bebeklerin ve çocukların ihtiyaç duyabileceği her şeyi kolayca bulabilirsiniz. Anne& Bebek ve Oyuncak Kategorisi ekibi, ürün ve tedarikçi seçiminde özelliklerin çocukların hassasiyetini dikkate alan bir sorumluluk anlayışıyla titiz davranır. Bu anlayış, novabazar.com’u alışılmış e-ticaret sitelerinden ayırır.

Eviniz ya da ofisiniz için aradığınız mobilyaları, halı- kilim ve perde gibi ev tekstili ürünlerini, obje, biblo, tencere, cezve seti, bardak takımı gibi ürünleri ya da çeyiz alışverişi için ihtiyaçlarınızı novabazar.com iPhone uygulamasıyla güvenle yapabilirsiniz. Mobilya konusunda teslimat tarihine sadık kalmak novabazar.com’da çok önemlidir.

Ev dekorasyonu ancak tablolar, saatler, biblolar, aydınlatma araçları, perdeler, halılar, sehpa ve diğer detaylarla tamamlanır.  Bu detayları birbiri ile uyumlu bir biçimde kullanarak evinizde stil sahibi bir etki yaratabilirsiniz. Evinizin dekorasyon tarzına uygun en trend dekoratif ürünleri novabazar.com Ev Dekorasyonu Kategorisinde bulabilirsiniz. Ayrıca vakumlu saklama kapları, raflar, giysi saklama kılıfları, dekoratif kutular gibi evde işlerinizi kolaylaştıracak pratik ürünleri de aynı kategorinin içindeki Pratik Ev Gereçleri Kategorisinde bulabilirsiniz.

Kalıcı kadın parfümü ya da erkek parfüm çeşitleri, makyaj malzemeleri,  cilt bakım ürünleri, şampuan ve saç kremleri, bitkisel formüllü saç maskeleri, güneş kremleri, vücut nemlendiricileri gibi ürünleri de bulabileceğiniz novabazar.com iPhone uygulaması, hayatınızı kolaylaştıracak çözümlere en hızlı biçimde ve avantajlı fiyatlarla erişmenizi amaçlıyor.

Evinizin konforundan uzaklaşmadan ya da iş yerinden erken çıkmak zorunda kalmadan da alışverişinizi yapabilir, ev için, bebeğiniz için, aileniz için, kendiniz için tüm ihtiyaçlarınızı bir kaç dakikada tamamlayabilirsiniz. Güvenilir ürün tedarikçileri, garanti koşulları ve iade hakları ile novabazar.com, internetten alışverişi her açıdan konforlu kılmak üzere yola çıkmış bir e-ticaret markasıdır. Siz de hemen novabazar.com iPhone uygulamasını indirerek avantajlı ve güvenli online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.