Murator-baza wiedzy budowlanej – ZPR MEDIA SPOLKA AKCYJNA

Description

Miesięcznik „Murator” to najpopularniejszy magazyn o tematyce budowlanej. Od ponad 30 lat jesteśmy dla naszych Czytelników przewodnikiem po zagmatwanym świecie budowy, instalacji i wykańczania wnętrz oraz służymy radą w kwestiach formalności budowlanych. Wyznaczamy trendy, pokazujemy inspirujące pomysły na wykończenie wnętrz, przedstawiamy kosztorysy i wyceny. Do współpracy zapraszamy najlepszych ekspertów i wykwalifikowanych wykonawców, aby na łamach naszego miesięcznika udzielać wyłącznie fachowych rad. Od lat jesteśmy najchętniej kupowanym magazynem budowlanym. Możemy się pochwalić ponad 1,5 mln czytelników*.

Aplikacja Murator baza wiedzy budowlanej daje dostęp zarówno do artykułów z bieżących wydań magazynu, jak i archiwalnych. Artykuły przeczytasz wygodnie w wersji przystosowanej do urządzeń mobilnych.
Treści możesz przeglądać na dwa sposoby – chronologicznie (według wydań) oraz tematycznie (według kategorii). Dotarcie do interesujących zagadnień ułatwia nie tylko zgrupowanie artykułów w kategoriach (Budowa, Instalacje, Wnętrza, Prawo i pieniądze itd.), lecz także podkategoriach (fundamenty domu, murowanie ścian, budowa dachu itp.). Dzięki wygodnej wyszukiwarce korzystanie z aplikacji jest jeszcze łatwiejsze.
Wydania „Muratora” zakupione w ramach prenumeraty możesz także przeglądać w oryginalnej wersji graficznej.
Treści z miesięcznika są wzbogacone o filmy poradnikowe z Murator TV.

Aby mieć pełen dostęp do treści, w aplikacji należy wykupić autoodnawialną subskrypcję: 1-miesięczną, 6-miesięczną lub 12-miesięczną.

*dane: PBC, realizacja: Millward Brown, III 2016-II 2017, CCS, 15+, n=19 963; opracowanie ZPR Media SA.

Miesięczna subskrypcja 2,99€
Półroczna subskrypcja 8,99€
Roczna subskrypcja 13,99€