Çocuk Dünyam – esat ogeday komac

Description

“Çocuk Dünyam” uygulaması ile telefon ve tabletler artık çocuklarınızın eğlenirken öğrenmelerine, el becerilerini geliştirmelerine, keyifli zaman geçirirken hayal dünyalarının gelişmesine ve hafızalarını güçlendirmelerine yardımcı oluyor!
Zengin içeriği sayesinde, çocuklarınızın keyifle, sıkılmadan kullanacağı bu uygulama ile çocukların en iyi oyun arkadaşı oluyoruz.
Uygulama 4 farklı bölümden oluşuyor:
• Masallar : İster kendiniz okuyun, isterseniz bırakın biz seslendirelim!
Hiçbir yerde bulamayacağınız, çocuklarınızın dinlerken keyif alacakları ama aynı zamanda da yeni şeyler öğrenebilecekleri bu özgün masallar sayesinde çocuklarınızın hayal dünyasını geliştirmeye yardımcı oluyoruz.
• Boyama : Birbirinden farklı, 100’ün üzerinde boyama seçeneği ile çocuklarınız eğlenirken el becerilerini geliştirecekler. Zengin içeriği sayesinde de sıkılmalarına fırsat vermiyoruz.
• Öğreniyorum : Çocuklarınız; sayıları, renkleri ve kavramları (meyveler, hayvanlar, nesneler vb.) hem Türkçe hem de İngilizce olarak öğrenebilecekler.
• Kart Eşleştirme : Çocuklarınız bu oyunu oynarken eğlenecek, eğlenirken de hafızalarını geliştirecekler. Çeşitli zorluk seviyeleri sayesinde de keyifleri hep sürecek.
Çocuk Dünyam’da bulusmak üzere…